Loading...

Mis on GetaPro eelis tegijate jaoks

Mis on GetaPro eelis lihtsate teadetetahvlite ees?

  1. Teie teadetetahvlile postitatud reklaamid lähevad paljude omasarnaste seas kaduma. Spetsialisti otsival kliendil on väga raske valida. Võimaldame oma klientidel tagasiside põhjal valida paljude seast parima (töötame nagu tuttavate soovituste põhjal, ainult et internetis). Kui olete professionaal ja vastutate oma töö kvaliteedi eest, premeeritakse teid kiiresti klientide positiivse tagasisidega, teie GetaPro professionaalsuse hinne tõuseb ja järgnevad uued tellimused. Nii toimib ka Booking.com või Tripadviser.com.
  2. Pakume võimalust registreeruda tasuta ja postitada piiramatu arv fotosid tehtud töö näidetega. Säästame teie aega, mis võiks kuluda klientide "tühjade" kõnede peale, kes helistavad lihtsalt selleks, et „huvi tunda“ - te saate automaatseid teateid uute tellimuste kohta nendele teenustele, mida teie pakute, ja valite nende seast teile huvipakkuvad tellimused. Lõpuks, kui teil on kolmandate osapoolte saitidel kirjalikke soovitusi või iseloomustusi, siis me võtame need üle, et saaksite kiiresti alustada.
  3. Otsuse langetab iga ettevõtja ise, kuid turu dikteerivad kliendid ning varem või hiljem asendavad süsteemid, kus saab spetsialiste neile antud hinnangu järgi valida, varasemaid teadetetahvleid, just nii toimub arenenud riikides. Võidab ennetav ettevõtja.
Tagasi