Loading...

Kõik tegijad

Oli saidil: 3 h 19 min tagasi
(4.9)
Sisevärvimistööd, fassaadiehitus jne. Kogemus 23 aastat, puuduvad halvad harjumused. Sisevärvitööd igat tüüpi korteritele, büroodele, eramajadele.
Arvustused
Хороший мастер, приехал вовремя, всё объяснил и рассказал. Выполнил работу быстро, качеством довольны. Спасибо огромное .
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 h 59 min tagasi
(5.0)
Kõik,mis seotud gaasiga,veega ja elektriga! Kodutehnika müük,paigaldus,hooldus,remont. BOSCH kütteseadmete esindaja,paigaldaja. Kogemus üle 20 aastat.
Arvustused
Professionaalne tegija ja korralik töö. Soovitan.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 1 h 12 min tagasi
(5.0)
♻️Ehituse ja muu prügi äravedu 📢 Käivitusvalmis demonteerimistööd. ✅Vaheseinad ✅Põrandad ✅Sanitaartehnilised kajutid ✅Betooni valamise ülemiste kihtide demonteerimine ✅Ukse- ja aknaavade laiendamine jne. Kiiresti ja tõhusalt. ✅Sõlmime lepi...
Arvustused
Выполнели заказ быстро , после себя всё убрали, цены приемлемые средние по рынку. Советую эту фирму.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 h 58 min tagasi
(5.0)
10-aastase kogemusega kunstnik, joonistanud eritellimusel maale (erinevates stiilides portreesid), tegelenud seinamaalimisega.
Fotod töödest
Arvustused
Väga ilus.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 8 minutit tagasi
(5.0)
Tere päevast! Pakun teile veoteenuseid. Kui teil on vaja abi mööbli või ehitusmaterjalide transpordil või vana mööbli äraveol- pöörduge julgelt meie poole. Töötame nii Tallinnas kui kokkuleppel ka üle terve Eesti.
Arvustused
Все сделали вовремя и быстро. Рекомендую работать с Денисом.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 3 h 32 min tagasi
(5.0)
По русски
Olen spetsialiseerunud turistiklassi remondile. Seda tüüpi kaunistus on kõige soodsam ja lihtsaim viis oma korteri interjööri, ruumi tõeliselt värskeks muutmiseks, stiili ja värvilahenduse muutmiseks. Ruumide kandekonstruktsioonid on säilinud. Ma...
Arvustused
Благодарю за качественную, чистую и оперативную работу!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 8 minutit tagasi
(5.0)
English, Eesti keeles, По русски
Roman. 37a. Hetkel otsin väikesed tööampsud. Oskan: Arvutid ja kõik mis nendega seotud. Nõrkvool - töötasin tehnikuna. (Ats, valve, vidoevalve) Väikesed ehitustööd abi teie majas, korteris. Lihtsad elektrikutööd - näiteks valgustuse paigaldus,...
Fotod töödest
Arvustused
Korrektne töö ja viisakas suhtlemine.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 h 50 min tagasi
(5.0)
Pane kokku IKEA mööbel, välja arvatud köögid.
Arvustused
70. Быстро,качественно. Супер!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 h 9 min tagasi
(0.0)
Tere. Minu nimi on Vitali. Ma teen seda, milles ma olen hea. See on: majapidamisremont (tapeet, värvimine, laminaat jne), majapidamisteenused (riiulite, televiisorite paigaldamine, mööbli kokkupanek jne), mööbli restaureerimine (värv, lakk, asendusma...
Oli saidil: 2 h 21 min tagasi
(0.0)
Tere. Minu nimi on Aleksei. Olen kolmkümmend kaks aastat vana. Sündinud Eestis, elan Tallinnas. Mul on vaja lisatööd. Erialalt olen ehitustööline.